Spacious 4-Bedroom Home In Moston, Manchester

  • 109 m²
  • 4 soveværelser
  • 2 badeværelser

Spacious 4-Bedroom Home In Moston, Manchester ligger i Manchester med 4 værelser måler det 109 m² og rummer 6 gæster. 10 minutters kørsel fører til Det nationale fodboldmuseum og Middleton Sognekirke er kun 15 minutters kørsel derfra.

Gæsterne vil nyde haven udsigt fra værelset. Denne indkvartering har også 2 badeværelser.

Denne feriehus har et fuldt udstyret køkken.

Villaen har bekvem beliggenhed, lige i nærheden af St Luke. Beliggende inden for 5 km afstand fra Manchesters centrum, byder villaen på en uforglemmelig ferie. Magic Wok Chinese Takeaway og Couch Potato kan nås på 15 minutters gågang derfra. Portland Basin-museet ligger ved siden af villaen.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Spacious 4-Bedroom Home In Moston, Manchester
Amila House Manchester, Modern, Spacious, Sleeps 9 With Parking
pris kun for mobil

Amila House Manchester, Modern, Spacious, Sleeps 9 With Parking

529 m fra overnatningsstedet
USD 298 USD 268
pr. nat
Warden Home-9 Guests-4 Bedrooms-Near Etihad Stadium & Co-Op Arena - Near Train Station & Bus Station
pris kun for mobil

Warden Home-9 Guests-4 Bedrooms-Near Etihad Stadium & Co-Op Arena - Near Train Station & Bus Station

9.5
Enestående 23 anmeldelser
541 m fra overnatningsstedet
USD 143 USD 129
pr. nat
Delightful Home In Manchester
pris kun for mobil

Delightful Home In Manchester

9.4
Fantastisk 10 anmeldelser
642 m fra overnatningsstedet
USD 910 USD 819
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Manchester Lufthavn
    33 km

    Togstationer

    Failsworth Railway Station
    1,9 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Serviceydelser

    • Vaskeri

    Spisemuligheder

    • Udendørs spiseområde

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    For børn

    • Tremmesenge/vugger

    Fritid

    • Have

    På værelser

    • Varme
    • Dagligstue
    • Patio
    • Havemøbler
    • Spisebord

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Design

    • Tæppebelagt gulv

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Røgdetektorer
    • Brandslukkere
    • Nøgleadgang

    Kæledyr

    • Kæledyr tilladt

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 17:00
    Udtjekning: indtil 10:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvor meget koster det at bo på Spacious 4-Bedroom Home In Moston, Manchester?
      Lejen på Spacious 4-Bedroom Home In Moston, Manchester starter ved 373£ dollars pr. Nat.
    • Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i Spacious 4-Bedroom Home In Moston, Manchester?
      Gæster på Spacious 4-Bedroom Home In Moston, Manchester skal tjekke ind senest 17:00 og tjekke ud senest 10:00.
    • Hvilke restauranter ligger tæt på Spacious 4-Bedroom Home In Moston, Manchester?
      Restauranter i nærheden af Spacious 4-Bedroom Home In Moston, Manchester omfatter Magic Wok Chinese Takeaway og Couch Potato.
    • Er kæledyr tilladt i Spacious 4-Bedroom Home In Moston, Manchester?
      Ja, kæledyr er typisk tilladt på Spacious 4-Bedroom Home In Moston, Manchester, men det er bedst at ringe i forvejen for at få det bekræftet.
    • Har den feriehus en fantastisk udsigt?
      Ja, vinduerne på den feriehus åbner sig mod en udsigt over gaden.
    • Har den villa et spabad?
      Ja, den villa tilbyder et boblebad.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Manchester Lufthavn
    33 km

    Togstationer

    Failsworth Railway Station
    1,9 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Spacious 4-Bedroom Home In Moston, Manchester

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk